Prelegent

Jacek Wikarski

Zapraszamy na wykład:

“Witaminy powietrza: jonizacja ujemna i tlen singletowy”

Wykład zostanie poświęcony działaniu witamin powietrza. Pod tą nazwą kryje się kilka cząsteczek, wspomagających proces uzdrawiania oraz regeneracji komórek. Jony ujemne to cząsteczki powietrza, które na skutek działania promieniowania elektromagnetycznego otrzymały dodatkowy elektron. Ten naturalny proces przekształcił je w bardzo silną substancję, przydatną w wielu obszarach.

Wykład pokaże także, jak tlen tlen singletonowy, wodór czy plazma Wikarskiego wpływają na praktykę kliniczną w wielu zabiegach.

Choroby cywilizacyjne wymagają holistycznego podejścia do stanu zdrowia pacjenta. Bez oczyszczenia i właściwego przygotowania powietrza, którym oddychamy, wszelkie zabiegi tracą wiele ze swojej wartości.

Rozpoczynając od zażywania ogólnie  dostępnych witamin powietrza, można nie tyle polepszyć stan swojego zdrowia, co zwiększyć efektywność swoich funkcji psychomotorycznych. Witaminy powietrza czynią  nas młodszymi i silniejszymi, ale  także sprawiają, iż jesteśmy mniej podatni na stres.

Szybciej się uczymy oraz dłużej zachowujemy pełne zdolności umysłowe.

O prelegencie:

Jacek Wikarski zajmuje się medycyną naturalną  od wielu lat. Jako naturopata skupia się na działaniu sił dostępnych w otoczeniu każdego człowieka. Jego głównym obszarem zainteresowań jest powietrze, a w szczególności jony ujemne, które się w nim znajdują.

Na co dzień pracuje nad kilkoma projektami, mającymi na celu uświadamianie człowieka i kształtowanie nawyków wzmacniających zdrowie i aktywność człowieka.

W swojej klinice „Alergikus” pomaga walczyć ze skutkami chorób cywilizacyjnych. Bardzo wiele uwagi poświęca edukacji i otwarciu się na nowe obszary medycyny, oparte na starożytnej medycynie chińskiej oraz hinduskiej.