NATURALNA BOGINI
Platforma sprzedażowo-ogłoszeniowa dla kobiet – miłośniczek natury, życia slow, zainteresowanych świadomą pielęgnacją i dbaniem o siebie. Można tutaj znaleźć:
  1. PRODUKTY: portal skupia niezależnych twórców i sprzedawców tworzących naturalne produkty, wytworzone z naturalnych materiałów, inspirowane motywami przyrody, kobiecości. Znajdziecie tutaj naturalne kosmetyki, akcesoria, szale, naturalną biżuterię, rzeczy do wystroju wnętrz, itp.
  2. WYDARZENIA: baza ogłoszeniowa dla organizatorów warsztatów / wyjazdów w tematyce związanej ze świadomym  dbaniem o siebie, pracą z ciałem i duchem.
  3. BAZA OSÓB - baza specjalistów w dziedzinach związanych z naturalnymi terapiami, odżywianiem, medytacją, medycyną chińską, naturalną pielęgnacją, pracą z ciałem, itd.
  4. BAZA MIEJSC – gabinety kosmetyczne oparte na naturalnych kosmetykach i zabiegach; ośrodki rozwoju i miejsca wypoczynku w duchu slow beauty i blisko natury.
  5. CZYTELNIA – teksty poświęcone naturalnej pielęgnacji i dbaniu o siebie, sezonowe receptury kosmetyczne.
  6. Redakcja portalu wydaje coroczne kalendarze do życia zgodnie z rytmem natury oraz wellnes plannery pn.  PLAN NA DOBROSTAN. Na stoisku portalu znajdziecie produkty wybranych sprzedawców obecnych na platformie, m.in. szale i odzież Life &Pure, buty do masażu Akupres, i in.