L’ALBA VITA klinika
L'ALBA VITA - Klinika Medycyny Naturalnej z bogatą ofertą badań diagnostycznych i terapii. Od 1994 roku wyszukujemy przyczyn dolegliwości. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką oraz terapiami całego organizmu.Nowoczesne bezinwazyjne metody diagnostyczne, oczyszczanie i rewitalizacja, dietetyka, korekta narządów ruchu, masaże, kompleksowa terapia, dystrybucja urządzeń, naturalne suplementy.
 
Klinika Medycyny Naturalnej L'ALBA VITA  - połączenie nowoczesnych metod diagnostyczno-terapeutycznych oraz tradycji i doświadczenia. Działamy nieprzerwanie od 1994 roku.
L'ALBA VITA  to miejsce skupiające świetnych specjalistów z zakresu medycyny Informacyjno-Energetycznej, diagnostyki bezinwazyjnej i naturoterapii. Klinika świadczy szerokie spektrum usług z obszaru nowoczesnej diagnostyki, różnorodnych form detoksykacji organizmu, jak również alternatywnych metod przywracania homeostazy w organizmie. Ponadto oferuje bogatą ofertę naturalnych suplementów, ekologicznych kosmetyków oraz zdrową żywność. Klinikę L'ALBA VITA wyróżnia kompleksowe podejście do pacjenta i jego problemów. Punktem wyjściowym do pracy z pacjentem  jest precyzyjna diagnostyka przyczyn dolegliwości,  a następnie opracowanie zindywidualizowanej terapii całego organizmu (oczyszczanie, regeneracja i rewitalizacja na poziomie psychicznym, fizycznym i duchowy). Bardzo ważne jest indywidualne dobranie preparatów do każdego klienta, oraz monitorowanie przebiegu kuracji.