Boost by Kasia Gendis
Boost by Kasia Gendis umożliwia ludziom osiągnięcie najwyższego potencjału w zakresie dobrostanu zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Kasia ukończyła Szkołę dla Holistycznych Coachów Zdrowia w Nowym Jorku. Jest mentorem dobrego samopoczucia. Pomaga dokonywać wyborów nie tylko w zakresie tego co jesz, ale także całego stylu życia, abyś czuł się szczęśliwszy i żył pełnią życia. Pomaga stworzyć osobistą mapę zdrowia,właściwą tylko dla Twojego ciała, stylu życia, preferencji i celów. Motywuje Cię do działania, wspiera i pomaga w przeprowadzaniu długotrwałych zmian w każdej sferze życia.
Kasia jest również certyfikowanym nauczycielem Manasa Jogi. Związana jest ze Szkołą Manasa Jogi w Kuala Lumpur, w Malezji, gdzie uczyła się przez 3 lata pod okiem swojego guru - Manoja Kaimala, założyciela Szkoły. Po zakończeniu kursu dla nauczycieli jogi podróżowała dalej rozszerzając nauki Manasa Jogi także w Indonezji, Kenii, Nigerii, a teraz także w Warszawie.
Boost by Kasia Gendis prowadzi:
- grupowe i indywidualne zajęcia Manasa Jogi,
- 6-cio miesięczne indywidualne programy, w czasie których pomaga klientom wprowadzić trwałe zmiany w żywieniu oraz stylu życia, które ulepszają i wspomagają życie na wszystkich poziomach: fizycznym, profesjonalnym, mentalnym i duchowym
- warsztaty zdrowego żywienia - indywidualne i grupowe detoksy
- wykłady i grupowe programy wspierające zdrowy styl życia, związane z bio-indywidoalnością każdego klienta