Naturalnie Naturalni
Siej Ferment! O sztuce fermentacji
Zapraszamy na wykład, w trakcie którego dowiesz się wszystkiego o fermantacji, będzie mowa o: kiszeniu, octach, kefirach/jogurtach, probiotykach, napojach fermentowanych, zakwasie, kiełkowaniu zbóż itp.  

O prowadzących:

 
Marta Majewska i Szymon Odyjas: żyjemy w zgodzie z naturą bez popadania w skrajności. Uczymy chętne osoby, jak samodzielnie w domowej kuchni robić kremy, mydła, kosmetyki i środki czystości. Pragniemy uświadomić jak najwięcej osób, jakie to proste i skuteczne.
Od kilku ładnych lat patrząc dookoła na to, co dzieje się z naszym światem, postanowiliśmy spróbować w granicach rozsądku być samowystarczalni i nie używać w naszym domu produktów przetworzonych. Dotyczy to zarówno żywności, jak i kosmetyków, kremów, środków czystości itp. Jeżeli czegoś chcemy, robimy to samodzielnie od podstaw :) I okazało sie, że to nie dość, że strasznie proste, to dużo skuteczniejsze niż komercyjne "gotowce". Dlatego za naszą misje uznaliśmy nauczenie, jak największej ilości osób w Polsce i na świecie, że mogą bardzo dużo rzeczy zrobić sami, lepiej, taniej i skuteczniej :)
Systematycznie organizujemy warsztaty w całej Polsce z domowej produkcji naturalnych kosmetyków i staramy się poszerzać naszą działalność o wciąż nowe receptury :) W związku z tym napisaliśmy już kilka poradników PDF m.in. o domowej produkcji kosmetyków oraz oczyszczaniu organizmu, póki co w wersji elektronicznej, ale mamy nadzieję, że dzięki Twojemu wsparciu wydamy je w formie namacalnych małych książeczek :)Żyjemy więc w zgodzie z naturą bez popadania w skrajności ;) Jeździmy po Polsce i nauczamy ludzi, jak samodzielnie w domowej kuchni robić kremy, mydła, kosmetyki i środki czystości :)
Pragniemy uświadomić, jak najwięcej osób, jakie to proste :)Jeśli podoba Ci się to co robimy to możesz nas wesprzeć i zostań naszym patronem: https://patronite.pl/naturalnienaturalni