Dr n. med. Ewa Dąbrowska
Dieta dr Ewy Dąbrowskiej ® – Wpływ postu na zdrowie i długowieczność.

Wykład podczas Art of Healing:

 

Podczas wykładu będą mogli Państwo zapoznać się z innowacyjną, a za razem bardzo prostą i naturalną metodą aktywowania własnych samoleczących mechanizmów. Zostaną przedstawione własne ponad 30 - letnie doświadczenia kliniczne ze stosowania postu na bazie warzyw i owoców.

 

O prowadzącej:

  Dr n. med. Ewa Dąbrowska, wieloletni pracownik Akademii Medycznej w Gdańsku. Przed ponad 30 laty prowadząc badania naukowe natrafiła na problem związku między żywieniem, a chorobami. Widząc zaskakujące efekty stosowania restrykcyjnej kalorycznie diety, nawet w przewlekłych i trudnych do wyleczenia chorobach, takich jak: choroby z autoagresji czy choroby metaboliczne zrozumiała, jak wielkim fenomenem jest sam organizm, który po oczyszczeniu z toksyn, potrafi uruchamiać samoleczące mechanizmy.

W swojej praktyce wprowadziła nowatorską metodę leczenia dietą warzywno-owocową, która jest odmianą postu leczniczego. Ze względu na wysoką jej skuteczność, metoda ta z roku na rok zyskuje coraz większą popularność pozwalając tysiącom osób cieszyć się zdrowiem, nawet w przypadkach, w których nierzadko tradycyjna medycyna nie dawała nadziei. Od ponad ćwierć wieku gromadzi doświadczenia nadzorując pacjentów w autoryzowanych ośrodkach oferujących dietę jej autorstwa.

www.ewadabrowska.pl

Facebook - Dieta dr Ewy Dąbrowskiej - Oficjalna grupa wymiany doświadczeń i wsparcia.

Facebook - Strona Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej - bądź z nami na bieżąco.